Hungry Dragon v2.2 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 703 ratings )
Price: $0
Download

Hungry Dragon v2.2 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Hungry Dragon v2.2 PARA HİLELİ APK, macera ve hayvan simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ejderha hile bulunduğunuz mistik dünya içinde avlanmak, görevleri tamamlamak ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Hungry Dragon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ejderhayı satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip ejderhalar, onlarca eşya, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Dragon v2.2 sürümünde etkinlikler, görevler ve eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hungry Dragon Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hungry Dragon v2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Dragon 2.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Dragon 2.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hungry dragon 2.2 altın hile, hungry dragon 2.2 android hile, hungry dragon 2.2 apk hile, hungry dragon 2.2 apk mod, hungry dragon 2.2 elmas hile, hungry dragon 2.2 gem hack, hungry dragon 2.2 gold hack, hungry dragon 2.2 hack apk, hungry dragon 2.2 hile apk, hungry dragon 2.2 mod apk, hungry dragon 2.2 money hack, hungry dragon 2.2 para hile, hungry dragon android, hungry dragon android hile, hungry dragon android mod, hungry dragon apk, hungry dragon apk hile, hungry dragon apk mod, hungry dragon elmas hile, hungry dragon hack, hungry dragon hack apk, hungry dragon hile apk, hungry dragon mod apk, hungry dragon money hack, hungry dragon para hile


Download Hungry Dragon v2.2 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like