Hungry Shark Evolution v3.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 300 ratings )
Price: $0
Download

Hungry Shark Evolution v3.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Hungry Shark Evolution v3.3.0 PARA HİLELİ APK, mobil platformun sevilen oyunu Hungry Shark Evolution sürekli olarak güncelleniyor her yeni sürümde gelen düzenleme ve değişiklikler ile oyun dahada güzel bir hale geliyor. Yapımcılığını Future Games of London stüdyosunun üstlendiği oyunumuzda amacınız kontrolünü sağladığınız köpek balığını yönlendirerek karnını doyurmaktır. Hungry Shark Evolution içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz ayrıca tüm oyun parasıyla alınabilen ögeleri de satın alabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Hungry Shark Evolution Play Store’da 2.670.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hungry Shark Evolution v3.3.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.fgol.HungrySharkEvolution” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hungry Shark Evolution v3.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Shark Evolution 3.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Shark Evolution 3.3.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, hungry shark evo 3.3.0 hile apk, hungry shark evo 3.3.0 mod apk, hungry shark evo elmas hile apk, hungry shark evo hack apk, hungry shark evo hile apk, hungry shark evo mod apk, hungry shark evo para hile apk, hungry shark evolution 3.3.0 elmas hile apk, hungry shark evolution 3.3.0 hack apk, hungry shark evolution 3.3.0 para hile, hungry shark evolution 3.3.0 para hile apk, hungry shark evolution android hile, hungry shark evolution hack apk, hungry shark evolution hile apk, hungry shark evolution mod apk, hungry shark evolution mod apk indir


Download Hungry Shark Evolution v3.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like