Hunting Simulator Game v5.06 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 810 ratings )
Price: $0
Download

Hunting Simulator Game v5.06 MOD APK – PARA HİLELİ

Hunting Simulator Game v5.06 PARA HİLELİ APK, açık dünya, macera ve avcılık türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Woodcock entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde avlanmak, görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Avcılık simülatörü oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek seviyeden başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp rahatça avlanabilirsiniz. Tehlikeli av bölgeleri, silahlarınız, onlarca hayvan ve dahası sizleri bekliyor. Hunting Simulator Game v5.06 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hunting Simulator Game Play Store’da 18.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hunting Simulator Game v5.06 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hunting Simulator Game 5.06 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hunting Simulator Game 5.06 seviye hile apk : oyuna 9.seviyeden başlarsınız bu sayede tüm silahları satın alabilir, istediğiniz yerde avlanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, avcılık simulator oyunu 5.06 apk hile, avcılık simulator oyunu 5.06 hack apk, avcılık simulator oyunu 5.06 hile apk, avcılık simulator oyunu 5.06 mod apk, avcılık simulator oyunu 5.06 para hile, avcılık simulator oyunu altın hile, avcılık simulator oyunu hack apk, avcılık simulator oyunu hile apk, avcılık simulator oyunu mod apk, avcılık simulator oyunu para hile, hunting simulator game altın hile, hunting simulator game apk hile, hunting simulator game hack apk, hunting simulator game hile apk, hunting simulator game mod apk, hunting simulator game para hile


Download Hunting Simulator Game v5.06 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like