Hyperforma Premium v0.9.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 504 ratings )
Price: $0
Download

Hyperforma Premium v0.9.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Hyperforma Premium v0.9.37 FULL APK, aşırı hareketlilik ve müzik – ritim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını HeroCraft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile karşınızda karmaşık ağ sistemini bozmak, parçalamak ve eski çağlardaki gizemli bir medeniyeti tekrar canlandırmaktır. Geçilmesi zor bölümler, özel yetenekleriniz, kaliteli müzikler ve dahası sizleri bekliyor. Hyperforma Premium v0.9.37 sürümünde yeni aşamalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Mekanizmaları kırmak, antik medeniyete ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Nintendo Switch platformun üzerinden Android cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Hyperforma Premium Play Store’da 19.99TL’dir.

Kurulumu

Hyperforma Premium v0.9.37 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hyperforma android, hyperforma apk, hyperforma full apk, hyperforma mobile, hyperforma premium 0.9.37 android, hyperforma premium 0.9.37 apk, hyperforma premium 0.9.37 apk indir, hyperforma premium 0.9.37 full apk, hyperforma premium 0.9.37 mobile, hyperforma premium android, hyperforma premium apk, hyperforma premium apk indir, hyperforma premium full apk, hyperforma premium mobile, hyperforma telefon için


Download Hyperforma Premium v0.9.37 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like