I The One v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 70 ratings )
Price: $0
Download

I The One v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

I The One v1.3.7 PARA HİLELİ APK, mini dövüş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve aşağı itmektir. I The One içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakterleri seçip yenilmez olabilirsiniz. Zorlu rakipler, farklı dövüş yerleri, ekipmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. I The One v1.3.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. I The One Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

I The One v1.3.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

I The One 1.3.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk dövüşten sonra paranız sınırsız olur.

I The One 1.3.7 karakter hile apk : oyun içinde tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, i the one 1.3.7 altın hile, i the one 1.3.7 hack apk, i the one 1.3.7 hile apk, i the one 1.3.7 mod apk, i the one 1.3.7 para hile, i the one altın hile, i the one apk, i the one apk hile, i the one hack, i the one hack apk, i the one hile apk, i the one karakter hile, i the one mod apk, i the one para hile


Download I The One v1.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like