IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 800 ratings )
Price: $0
Download

IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 PARA HİLELİ APK, kamyon – tır sürme oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını IDBS Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yük taşımacılığı yapmak ve görevleri tamamlamaktır. IDBS Indonesia Truck Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kamyonu satın alabilir, yakıt sıkıntısı çekmeden oynayabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, uzun yollar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, yakıt ve trafik düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. IDBS Indonesia Truck Simulator Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

IDBS Indonesia Truck Simulator 4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid, apk, apk indir, idbs indonesia truck simulator 4.0 altın hile, idbs indonesia truck simulator 4.0 hack apk, idbs indonesia truck simulator 4.0 hile apk, idbs indonesia truck simulator 4.0 mod apk, idbs indonesia truck simulator 4.0 para hile, idbs indonesia truck simulator altın hile, idbs indonesia truck simulator apk hile, idbs indonesia truck simulator hack apk, idbs indonesia truck simulator hile apk, idbs indonesia truck simulator mod apk, idbs indonesia truck simulator para hile


Download IDBS Indonesia Truck Simulator v4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like