Idle Eleven v1.12.11 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 496 ratings )
Price: $0
Download

Idle Eleven v1.12.11 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Eleven v1.12.11 PARA HİLELİ APK, futbol ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Gaminho stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız menajer karakter ile başında bulunduğunuz takım için en iyi transferleri yapmak ve maçlara çıkıp rakip takımın kalesine topları yollamaktır. Idle Eleven içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkabilir, futbolcularınızı kolayca geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, zorlu rakipler, yetenekli futbolcular ve dahası sizleri bekliyor. Idle Eleven v1.12.11 sürümünde kulüpler için düzenlemeler ve yeni şehirler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Eleven Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Idle Eleven v1.12.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Eleven 1.12.11 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Eleven 1.12.11 vip hile apk : oyuna premium yani özel üye olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle eleven 1.12.11 altın hile, idle eleven 1.12.11 hack apk, idle eleven 1.12.11 hile apk, idle eleven 1.12.11 mod apk, idle eleven 1.12.11 para hile, idle eleven altın hile, idle eleven android hile, idle eleven apk hile, idle eleven apk mod, idle eleven hack, idle eleven hack apk, idle eleven hile apk, idle eleven mod apk, idle eleven para hile


Download Idle Eleven v1.12.11 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like