Idle Life Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 187 ratings )
Price: $0
Download

Idle Life Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Life Sim Simulator Game v1.0.2 PARA HİLELİ APK, idle ve karakter simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Codigames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde yaşamınızı simüle etmek, görevleri tamamlamak ve seçtiğiniz işi yapmaktır. Idle Life Sim içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, eviniz ve karakteriniz için istediğiniz eşyaları satın alabilirsiniz. Yapılacak yüzlerce geliştirme, eviniz için özel eşyalar, komik karakter görünümleri ve dahası sizleri bekliyor. Idle Life Sim v1.0.2 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Life Sim Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Idle Life Sim v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Life Sim 1.0.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız azalmaz, daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle life sim 1.0.2 altın hile, idle life sim 1.0.2 apk hile, idle life sim 1.0.2 apk mod, idle life sim 1.0.2 hack apk, idle life sim 1.0.2 hile apk, idle life sim 1.0.2 mod apk, idle life sim 1.0.2 para hile, idle life sim altın hile, idle life sim apk hile, idle life sim hack, idle life sim hack apk, idle life sim hile apk, idle life sim mod apk, idle life sim para hile


Download Idle Life Sim v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like