Idle Miner Tycoon v2.28.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 450 ratings )
Price: $0
Download

Idle Miner Tycoon v2.28.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Miner Tycoon v2.28.0 PARA HİLELİ APK, idle türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Fluffy Fairy Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madenciler ile bulunduğunuz arazi üzerinde olabildiğince derine inmek, altın çıkarmak ve para kazanmaktır. Idle Miner Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Çıkarılması gereken altınlar, farklı bölgeler, çalışanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Idle Miner Tycoon v2.28.0 sürümünde yılbaşı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Miner Tycoon Play Store’da 1.470.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Idle Miner Tycoon v2.28.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 2.28.0 para hile apk : oyun içinde madenin 2.katını inşa ettikten sonra özel para birimi aktif olur, onu kullanarak dilediğiniz kadar altın veya özel yeteneğe sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle miner apk indir, idle miner tycoon 2.28.0 altın hile apk, idle miner tycoon 2.28.0 android hile, idle miner tycoon 2.28.0 hack apk, idle miner tycoon 2.28.0 hile apk, idle miner tycoon 2.28.0 mod apk, idle miner tycoon 2.28.0 para hile apk, idle miner tycoon altın hile apk, idle miner tycoon android hack, idle miner tycoon android hile, idle miner tycoon apk, idle miner tycoon hack, idle miner tycoon hack apk, idle miner tycoon hile apk, idle miner tycoon mod apk, idle miner tycoon money hack, idle miner tycoon para hile


Download Idle Miner Tycoon v2.28.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like