Idle Miner Tycoon v2.38.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 147 ratings )
Price: $0
Download

Idle Miner Tycoon v2.38.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Miner Tycoon v2.38.3 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fluffy Fairy Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maden işletmecisi ile bulunduğunuz kazı alanlarında olabildiğince derine inmek, altınları çıkarmak ve para kazanmaya çalışmaktır. Idle Miner Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı bölgeler, çalışkan işçiler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Miner Tycoon v2.38.3 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Miner Tycoon Play Store’da 1.650.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Idle Miner Tycoon v2.38.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 2.38.3 para hile apk : oyun içinde madenin 2.katını inşa ettikten sonra özel para birimi aktif olur, onu kullanarak dilediğiniz kadar altın veya özel yeteneğe sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Download Idle Miner Tycoon v2.38.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like