Idle Miner Tycoon v3.23.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 390 ratings )
Price: $0
Download

Idle Miner Tycoon v3.23.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Miner Tycoon v3.23.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kolibri Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız madenciler – yöneticiler ile bulunduğunuz bölgede kazı yapmak, derinliklere inmek ve para kazanmaktır. Idle Miner Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, madeni istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Farklı kazı alanları, çalışkan madenciler, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Miner Tycoon v3.23.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Miner Tycoon Play Store’da 2.850.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

KURULUMU

Idle Miner Tycoon v3.23.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Miner Tycoon 3.23.0 altın hile apk : oyun içinde maden katlarını geliştirdiğiniz zaman altın miktarınız artar, azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle miner apk indir, idle miner tycoon 3.23.0 altın hile apk, idle miner tycoon 3.23.0 android hile, idle miner tycoon 3.23.0 hack apk, idle miner tycoon 3.23.0 hile apk, idle miner tycoon 3.23.0 mod apk, idle miner tycoon 3.23.0 para hile apk, idle miner tycoon altın hile apk, idle miner tycoon android hack, idle miner tycoon android hile, idle miner tycoon apk, idle miner tycoon hack, idle miner tycoon hack apk, idle miner tycoon hile apk, idle miner tycoon mod apk, idle miner tycoon money hack, idle miner tycoon para hile


Download Idle Miner Tycoon v3.23.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like