Idle Oil Tycoon v4.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 727 ratings )
Price: $0
Download

Idle Oil Tycoon v4.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Idle Oil Tycoon v4.0.6 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Gismart stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız petrol pompaları ile bulunduğunuz bölgelerde sondaj yapmak ve para kazanmaktır. Idle Oil Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, vip hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm pompalara sahip olup, istediğiniz kadar sandık açabilirsiniz. Farklı bölgeler, özel sondaj makineleri, petrol satışları ve dahası sizleri bekliyor. Idle Oil Tycoon v4.0.6 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Oil Tycoon Play Store’da 110.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Idle Oil Tycoon v4.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Oil Tycoon 4.0.6 petrol hile apk : oyuna giriş yaptığınızda petrol miktarına bakmanız yeterlidir.

Idle Oil Tycoon 4.0.6 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Idle Oil Tycoon 4.0.6 yakut hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yakut miktarına bakmanız yeterlidir.

Idle Oil Tycoon 4.0.6 vip hile apk : oyuna vip yani premium olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle oil tycoon 4.0.6 altın hile, idle oil tycoon 4.0.6 apk hile, idle oil tycoon 4.0.6 elmas hile, idle oil tycoon 4.0.6 hack apk, idle oil tycoon 4.0.6 hile apk, idle oil tycoon 4.0.6 mod apk, idle oil tycoon 4.0.6 para hile, idle oil tycoon apk, idle oil tycoon apk hile, idle oil tycoon apk mod, idle oil tycoon elmas hile, idle oil tycoon hack apk, idle oil tycoon hile apk, idle oil tycoon mod apk, idle oil tycoon para hile


Download Idle Oil Tycoon v4.0.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like