Idle Police Tycoon v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 841 ratings )
Price: $0
Download

Idle Police Tycoon v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Police Tycoon v1.0.2 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine polis merkezi kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve geliştirmektir. Idle Police Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm geliştirmeleri yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yapılacak onlarca inşaat, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Police Tycoon v1.0.2 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Police Tycoon Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Idle Police Tycoon v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Police Tycoon 1.0.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle police tycoon 1.0.2 hack apk, idle police tycoon 1.0.2 hile apk, idle police tycoon 1.0.2 mod apk, idle police tycoon 1.0.2 para hile, idle police tycoon altın hile, idle police tycoon apk hile, idle police tycoon hack, idle police tycoon hack apk, idle police tycoon hile apk, idle police tycoon mod apk, idle police tycoon para hile


Download Idle Police Tycoon v1.0.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like