Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 325 ratings )
Price: $0
Download

Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 Para HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kolibri Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz restoranda inşaatlar – geliştirmeler yapmak, müşterileriniz için masalar hazırlamak ve para kazanmaktır. Idle Restaurant Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, masaları, mutfakları, ofisleri hızlıca geliştirebilirsiniz. Çalışanlarınız, farklı bölgelerdeki restoranlarınız, aralıksız gelen müşteriler ve dahası sizleri bekliyor. Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 sürümünde yeni restoran eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Restaurant Tycoon Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Restaurant Tycoon 1.3.2 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Idle Restaurant Tycoon 1.3.2 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 72 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle restaurant tycoon 1.3.2 apk hile, idle restaurant tycoon 1.3.2 hack apk, idle restaurant tycoon 1.3.2 hile apk, idle restaurant tycoon 1.3.2 mod apk, idle restaurant tycoon 1.3.2 para hile, idle restaurant tycoon altın hile, idle restaurant tycoon apk hile, idle restaurant tycoon apk mod, idle restaurant tycoon elmas hile, idle restaurant tycoon hack apk, idle restaurant tycoon hile apk, idle restaurant tycoon mod apk, idle restaurant tycoon para hile


Download Idle Restaurant Tycoon v1.3.2 MOD APK – Para / Elmas HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like