Idle Supermarket Tycoon v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 382 ratings )
Price: $0
Download

Idle Supermarket Tycoon v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Idle Supermarket Tycoon v1.1 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Codigames firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız market yöneticisi ile bulunduğunuz şehirde işletmenizi açmak, gelişmesini sağlamak, müşterilerle ilgilenmek ve para kazanmaktır. Idle Supermarket Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede marketi kolayca geliştirebilir, her türden ürünü satıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, inşa edilmeyi bekleyen marketler, müşterileriniz ve dahası sizleri bekliyor. Idle Supermarket Tycoon v1.1 sürümünde yeni görevler, şehirler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Idle Supermarket Tycoon Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Idle Supermarket Tycoon v1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Idle Supermarket Tycoon v1.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar. (elmas hilesi olmuyor)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, idle supermarket tycoon 1.1 altın hile, idle supermarket tycoon 1.1 apk hile, idle supermarket tycoon 1.1 hack apk, idle supermarket tycoon 1.1 hile apk, idle supermarket tycoon 1.1 mod apk, idle supermarket tycoon 1.1 para hile, idle supermarket tycoon altın hile, idle supermarket tycoon android hile, idle supermarket tycoon apk hile, idle supermarket tycoon apk mod, idle supermarket tycoon hack, idle supermarket tycoon hack apk, idle supermarket tycoon hile, idle supermarket tycoon hile apk, idle supermarket tycoon mod apk, idle supermarket tycoon para hile


Download Idle Supermarket Tycoon v1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like