İmparatorluklar Dönemi v1.0.25 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 54 views
( 305 ratings )
Price: $0
Download

İmparatorluklar Dönemi v1.0.25 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

İmparatorluklar Dönemi Askeri strateji v1.0.25 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Oxiwyle firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız devlet yönetimi ile bulunduğunuz topraklarda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, sınırlarınızı korumak ve halkınızı mutlu etmektir. İmparatorluklar Dönemi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, devletinizi yenilmez bir güç haline getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, politika, yapmanız gereken seçimler ve dahası sizleri bekliyor. İmparatorluklar Dönemi v1.0.25 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. İmparatorluklar Dönemi Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Hile hakkında : oyunda Osmanlı İmparatorluğu haricinde farklı bir devlet seçerseniz altın ve gerçek parayla satılan özelliklerin hilesi aktif olmayabilir, ayrıca elmas sınırsızdır azalmaz.

Kurulumu

İmparatorluklar Dönemi v1.0.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

İmparatorluklar Dönemi 1.0.25 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda OSMANLI DEVLETİ yönetiminizde olur ve günlük kazancınız çok yüksek miktardadır. (farklı bir ülke seçerseniz para hilesi çalışmaz ve bazı cihazlarda farklı bir ülkeden başlayabilir ama paranız sınırsız olur.)

İmparatorluklar Dönemi 1.0.25 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız sınırsızdır.

Europe 1784 Military strategy 1.0.25 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, imparatorluklar dönemi 1.0.25 altın hile, imparatorluklar dönemi 1.0.25 android hile, imparatorluklar dönemi 1.0.25 apk hile, imparatorluklar dönemi 1.0.25 apk mod, imparatorluklar dönemi 1.0.25 hack apk, imparatorluklar dönemi 1.0.25 hile apk, imparatorluklar dönemi 1.0.25 mod apk, imparatorluklar dönemi 1.0.25 money hack, imparatorluklar dönemi 1.0.25 para hile, imparatorluklar dönemi altın hile, imparatorluklar dönemi apk hile, imparatorluklar dönemi apk mod, imparatorluklar dönemi full apk, imparatorluklar dönemi hack, imparatorluklar dönemi hack apk, imparatorluklar dönemi hile apk, imparatorluklar dönemi mod apk, imparatorluklar dönemi para hile, imparatorluklar dönemi premium apk


Download İmparatorluklar Dönemi v1.0.25 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like