INDESTRUCTIBLE v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 879 ratings )
Price: $0
Download

INDESTRUCTIBLE v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

INDESTRUCTIBLE v3.0.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren aksiyon ve macera tarzını fazlasıyla barındıran mükemmel bir oyundur. Yapımcılığını mobil cihazlar için önemli bir stüdyo olan GLU üstlenmiştir. INDESTRUCTIBLE içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm arabalara sahip olabilir dilediğiniz ekipman ve silahları kullanabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz araba ile bulunduğunuz arena içinde yer alan diğer arabalar ile kıyasıya bir mücadele vermektir. Silahlarınızı kuşanan ve düşman arabalara hızlı bir şekilde çarpın… İster telefona karşı, isterseniz de multiplayer yani çoklu oyuncu modunda diğer insanlar ile mücadele edin. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. INDESTRUCTIBLE Play Store’da 148.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

INDESTRUCTIBLE v3.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.indestructible” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

INDESTRUCTIBLE v3.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

INDESTRUCTIBLE 3.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

INDESTRUCTIBLE 3.0.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunindestructible 3.0.0 altın hile apk, indestructible 3.0.0 android hile, indestructible 3.0.0 android oyun, indestructible 3.0.0 apk mod, indestructible 3.0.0 hack apk, indestructible 3.0.0 hack apk indir, indestructible 3.0.0 hile apk, indestructible 3.0.0 hile apk download, indestructible 3.0.0 mod apk, indestructible 3.0.0 mod apk download, indestructible 3.0.0 para hile apk, indestructible android hile, indestructible apk hile, indestructible hack apk, indestructible hile apk, oyun apk


Download INDESTRUCTIBLE v3.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like