Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK – Tüm Ögeler AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 64 views
( 93 ratings )
Price: $0
Download

Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK – Tüm Ögeler AÇIK

Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK, uçak simülasyonu oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Flying Development Studio LLC stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip bölümün sonuna ulaşmaktır. Normal şartlarda kullanıcısına ücretli olarak sunulsa da oyun içinde bulunan bir çok uçak ve uçuş bölgesi kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani tüm uçaklar ve bölgeler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir istediğiniz bölgede uçabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. Infinite Flight Simulator Play Store’da 11.41TL’dir 30.400’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 15.10.3 uçak hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli uçaklar kullanıma açılmıştır tek yapmanız gereken uçağı seçip “Download” butonuna basmaktır.

Infinite Flight Simulator 15.10.3 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli bölümler kullanıma açılmıştır tek yapmanız gereken bölümü seçip “Download” butonuna basmaktır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun indir, infinite flight simulator 15.10.3 android full, infinite flight simulator 15.10.3 android mod, infinite flight simulator 15.10.3 full apk, infinite flight simulator 15.10.3 full apk indir, infinite flight simulator 15.10.3 hack apk, infinite flight simulator 15.10.3 hack apk download, infinite flight simulator 15.10.3 hile apk, infinite flight simulator 15.10.3 mod apk, infinite flight simulator 15.10.3 mod apk download, infinite flight simulator 15.10.3 uçak hile apk, infinite flight simulator android full, infinite flight simulator android hack, infinite flight simulator android hile, infinite flight simulator android mod, infinite flight simulator apk hack, infinite flight simulator apk mod, infinite flight simulator full apk, infinite flight simulator full apk download, infinite flight simulator full apk indir, infinite flight simulator full download, infinite flight simulator hack apk, infinite flight simulator hile apk, infinite flight simulator hile indir, infinite flight simulator mod apk download, infinite flight simulator uçak hile


Download Infinite Flight Simulator v15.10.3 FULL APK – Tüm Ögeler AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like