Infinite Flight v20.03.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 314 ratings )
Price: $0
Download

Infinite Flight v20.03.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Infinite Flight v20.03.03 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Infinite Flight LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçağı farklı rotalar arasında simüle etmek ve kalkış – iniş görevlerini tamamlamaktır. Dünyanın farklı bölgeleri, gerçek markalarda – modellerde uçaklar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. Infinite Flight v20.03.03 sürümünde bazı uçaklar için kokpit – animasyon düzenlemelerine verilmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Gerçekçi simülasyon sistemi, dünyanın birçok hava alanı, onlarca görev, detaylı kokpit görünümleri parmaklarınızın ucunda olacaktır. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Infinite Flight – Uçuş Simulatörü Play Store’da 6.79TL’dir.

Kurulumu

Infinite Flight v20.03.03 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, infinite flight 20.03.03 android, infinite flight 20.03.03 apk, infinite flight 20.03.03 full apk, infinite flight android, infinite flight android apk, infinite flight android için, infinite flight apk, infinite flight full apk, infinite flight telefon için


Download Infinite Flight v20.03.03 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like