Injustice 2 v4.1.1 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 874 ratings )
Price: $0
Download

Injustice 2 v4.1.1 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Injustice 2 v4.1.1 YETENEK HİLELİ APK, aksiyon ve dövüş türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmektir. Injustice 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, etkinlikleri, görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Tehlikeli rakipler, farklı oyun modları, uzun süren dövüşler ve dahası sizleri bekliyor. Injustice 2 v4.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup, ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Injustice 2 Play Store’da 770.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Injustice 2 v4.1.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.injustice.brawler2017” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Injustice 2 v4.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Injustice 2 4.1.1 yetenek hile apk : oyun içinde özel vuruşlarınızı kullanırken enerjiniz azalmaz. (en azından bir defa kullanacak kadar dolmuş olması gereklidir)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Dövüş Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, apk indir apk, injustice 2 4.1.1 apk hile, injustice 2 4.1.1 apk mod, injustice 2 4.1.1 enerji hile apk, injustice 2 4.1.1 hack apk, injustice 2 4.1.1 hile apk, injustice 2 4.1.1 mod apk, injustice 2 4.1.1 yetenek hile, injustice 2 android hile, injustice 2 enerji hile, injustice 2 enerji hileli, injustice 2 hack apk, injustice 2 hile apk, injustice 2 mod apk, injustice 2 yetenek hile


Download Injustice 2 v4.1.1 MOD APK – YETENEK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like