Into the Dead 2 v0.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 20 views
( 80 ratings )
Price: $0
Download

Into the Dead 2 v0.8.1 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır Android için 2.oyunu beklenen yapımcılığını ünlü PIKPOK stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve FPS seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile daima ileri doğru koşmak, karşınıza çıkan zombilerden kaçmak veya silahlarınız sayesinde onları yok etmektir. Into the Dead 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp zombileri paramparça edebilirsiniz. Özel silahlar, tehlikeli zombiler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Into the Dead 2 v0.8.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Into the Dead 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulum

Into the Dead 2 v0.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2 0.8.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 115 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, into the dead 2 0.8.1 android, into the dead 2 0.8.1 apk, into the dead 2 0.8.1 apk download, into the dead 2 0.8.1 hack apk, into the dead 2 0.8.1 hile apk, into the dead 2 0.8.1 mod apk, into the dead 2 0.8.1 para hile, into the dead 2 altın hile, into the dead 2 android, into the dead 2 android hile, into the dead 2 apk, into the dead 2 apk hile, into the dead 2 apk mod, into the dead 2 gold hack, into the dead 2 hack apk, into the dead 2 hile apk, into the dead 2 mod apk, into the dead 2 money hack, into the dead 2 para hile


Download Into the Dead 2 v0.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like