Into the Dead 2 v0.8.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 147 ratings )
Price: $0
Download

Into the Dead 2 v0.8.2 PARA HİLELİ APK, koşu oyunları ile aksiyon, macera ve FPS tarzının birleşimi olan yapımcılığını ünlü PIKPOK stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zombilerle dolu ıssız ortamlarda daima ileri doğru gitmek, zombilerden kurtulup ailenizi ulaşmaya çalışmaktır. Into the Dead 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız mermi hileli, sınırsız bomba hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Geniş oyun evreni, onlarca silah, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Into the Dead 2 v0.8.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Into the Dead 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Into the Dead 2 v0.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Into the Dead 2 0.8.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Into the Dead 2 0.8.2 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, into the dead 2 0.8.2 android, into the dead 2 0.8.2 apk, into the dead 2 0.8.2 apk download, into the dead 2 0.8.2 hack apk, into the dead 2 0.8.2 hile apk, into the dead 2 0.8.2 mod apk, into the dead 2 0.8.2 para hile, into the dead 2 altın hile, into the dead 2 android, into the dead 2 android hile, into the dead 2 apk, into the dead 2 apk hile, into the dead 2 apk mod, into the dead 2 gold hack, into the dead 2 hack apk, into the dead 2 hile apk, into the dead 2 mod apk, into the dead 2 money hack, into the dead 2 para hile


Download Into the Dead 2 v0.8.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like