Iron Marines v1.5.4 MOD APK – Para / Karakter HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 964 ratings )
Price: $0
Download

Iron Marines v1.5.4 MOD APK – Para / Karakter HİLELİ

Iron Marines v1.5.4 Para HİLELİ APK, savunma, strateji ve savaş türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ironhide Game stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savunma kuleleri ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarınızı yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. Iron Marines içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm kahramanların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yeteneklere sahip kahramanlar, bitmek bilmeyen bir mücadele ve dahası sizleri bekliyor. Iron Marines v1.5.4 sürümünde yeni Çin yılı etkinlikleri mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Iron Marines Play Store’da 31.99TL’dir.

Kurulumu

Iron Marines v1.5.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.ironmarines” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Iron Marines v1.5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Iron Marines 1.5.4 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Iron Marines 1.5.4 puan hile apk : oyun içinde teknoloji puanınız sınırsızdır.

Iron Marines 1.5.4 karakter hile apk : oyun içindeki ücretli karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, iron marines 1.5.4 apk, iron marines 1.5.4 full apk, iron marines 1.5.4 hack apk, iron marines 1.5.4 hile apk, iron marines 1.5.4 karakter hile, iron marines 1.5.4 mod apk, iron marines 1.5.4 money hack, iron marines 1.5.4 para hile, iron marines 1.5.4 unlock apk, iron marines android, iron marines android hile, iron marines apk, iron marines apk download, iron marines apk hile, iron marines apk indir, iron marines apk mod, iron marines full apk, iron marines hack apk, iron marines hile apk, iron marines mobile game, iron marines mod apk, iron marines money hack, iron marines para hile


Download Iron Marines v1.5.4 MOD APK – Para / Karakter HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like