İşletme Stratejisi 2 v2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 218 ratings )
Price: $0
Download

İşletme Stratejisi 2 v2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

İşletme Stratejisi 2 v2.3 PARA HİLELİ APK, yönetim ve strateji türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Igor Zemlianoi üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakter ile bulunduğunuz iş dünyasında borsaya atılmak, ticaret yapmak, kararlar vermek ve kar elde etmektir. İşletme Stratejisi 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede rahatça seçimler yapabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Kariyeriniz, işiniz, alım – satım, borsa ve dahası sizleri bekliyor. Business strategy 2 v2.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. İşletme Stratejisi 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hile hakkında : oyun içinde elmasınız harcadıkça artar, bankadan elmas satarak paraya sahip olabilirsiniz.

Kurulumu

İşletme Stratejisi 2 v2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

İşletme Stratejisi 2 2.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

İşletme Stratejisi 2 2.3 para hile apk : oyun içinde elmas satarak paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, business strategy 2 mod apk, işletme stratejisi 2 2.3 elmas hile, işletme stratejisi 2 2.3 hack apk, işletme stratejisi 2 2.3 hile apk, işletme stratejisi 2 2.3 mod apk, işletme stratejisi 2 2.3 para hile, işletme stratejisi 2 apk hile, işletme stratejisi 2 hack apk, işletme stratejisi 2 hile apk, işletme stratejisi 2 mod apk, işletme stratejisi 2 para hile


Download İşletme Stratejisi 2 v2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like