İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 904 ratings )
Price: $0
Download

İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 MOD APK – PARA HİLELİ

İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 PARA HİLELİ APK, yemek yapma, simülasyon ve işletme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını TapBlaze stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz dükkanda pizzalar hazırlamak, müşterilerinize servis etmek ve para kazanmaktır. İyi Pizza Güzel Pizza içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dükkanınız için en iyi ekipmanları satın alabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Zor tarifli pizzalar, yüzlerce müşteri, restoranınız için eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Good Pizza Great Pizza Play Store’da 790.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

İyi Pizza Güzel Pizza 3.5.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, good pizza great pizza android hile, good pizza great pizza apk hile, good pizza great pizza apk mod, good pizza great pizza hack apk, good pizza great pizza hile apk, good pizza great pizza mod apk, good pizza great pizza money hack, good pizza great pizza para hile, iyi pizza güzel pizza 3.5.10 altın hile, iyi pizza güzel pizza 3.5.10 hack apk, iyi pizza güzel pizza 3.5.10 mod apk, iyi pizza güzel pizza 3.5.10 para hile, iyi pizza güzel pizza altın hile, iyi pizza güzel pizza apk hile, iyi pizza güzel pizza hack, iyi pizza güzel pizza hack apk, iyi pizza güzel pizza hile apk, iyi pizza güzel pizza mod apk, iyi pizza güzel pizza para hile


Download İyi Pizza Güzel Pizza v3.5.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like