Jetpack Joyride v1.8.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 145 ratings )
Price: $0
Download

Jetpack Joyride v1.8.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Jetpack Joyride v1.8.5 PARA HİLELİ APK, günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını dünyaca ünlü Halfbrick stüdyosunun üstlendiği Android platformuna IOS’dan gelme bir mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz Barry adlı karakter ile girmiş olduğunuz laboratuvar fabrika karışımı bölge içinde ortalığı birbirine katıp en uzun mesafeyi gitmektir adından da anlaşılacağı üzere karakteriniz jetpack kullanıyor doğal olarak kısmende olsa havadayız… Jetpack Joyride içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede kahramanımızı en iyi şekilde geliştirebilir tüm ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Yüzlerce ekipman, onlarca zorlu engel ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack Joyride Play Store’da 2.870.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Jetpack Joyride v1.8.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.halfbrick.jetpackjoyride” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Jetpack Joyride v1.8.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride 1.8.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 208 Yorum Android Oyunjetpack joyride 1.8.5 android hack, jetpack joyride 1.8.5 hack apk, jetpack joyride 1.8.5 hack apk download, jetpack joyride 1.8.5 hack apk indir, jetpack joyride 1.8.5 hile apk, jetpack joyride 1.8.5 hile apk indir, jetpack joyride 1.8.5 mod apk, jetpack joyride 1.8.5 mod apk download, jetpack joyride 1.8.5 mod apk indir, jetpack joyride 1.8.5 para hile apk, jetpack joyride 1.8.5 para hile download, jetpack joyride altın hile apk, jetpack joyride android hack, jetpack joyride android hile, jetpack joyride android mod, jetpack joyride hack apk indir, jetpack joyride hile apk, jetpack joyride para hile apk


Download Jetpack Joyride v1.8.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like