Jetpack Joyride v1.8.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 465 ratings )
Price: $0
Download

Jetpack Joyride v1.8.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Jetpack Joyride v1.8.7 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü Halfbrick stüdyosunun üstlendiği mobil platformun popüler oyunlardan birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz ve sürekli olarak ileri gitmek zorunda olan Barry adlı karakter ile girmiş olduğunuz fabrikada tüm düzeni alt üst ederek en uzun mesafede ilerlemektir. Jetpack Joyride içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanı kullanabilir, kahramanımızın özelliklerini dilediğiniz gibi artırabilirsiniz… Kullanılabilir onlarca ekipman, zorlu engeller, devasa roketler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Jetpack Joyride Play Store’da 3.070.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Jetpack Joyride v1.8.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jetpack Joyride v1.8.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk bölümden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, jetpack joyride 1.8.7 altın hile apk, jetpack joyride 1.8.7 android hack, jetpack joyride 1.8.7 android hile, jetpack joyride 1.8.7 full apk, jetpack joyride 1.8.7 hack apk, jetpack joyride 1.8.7 hile apk, jetpack joyride 1.8.7 hile indir, jetpack joyride 1.8.7 mod apk, jetpack joyride 1.8.7 mod apk download, jetpack joyride 1.8.7 mod apk indir, jetpack joyride 1.8.7 para hile apk, jetpack joyride altın hile apk, jetpack joyride android full, jetpack joyride android hack, jetpack joyride android hile, jetpack joyride android mod, jetpack joyride full apk indir, jetpack joyride hack apk, jetpack joyride hile apk, jetpack joyride mod apk indir, jetpack joyride para hile apk, jetpack joyride para hile indir, oyun apk


Download Jetpack Joyride v1.8.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like