Johnny Trigger v1.11.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 81 ratings )
Price: $0
Download

Johnny Trigger v1.11.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Johnny Trigger v1.11.5 PARA HİLELİ APK, mini macera ve nişan alma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SayGames firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde daima ileri doğru gitmek, düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Johnny Trigger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm silah ve karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kötü adamlara karşı üstün olabilirsiniz. Johnny Trigger v1.11.5 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Johnny Trigger Play Store’da 1.300.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Johnny Trigger v1.11.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Johnny Trigger 1.11.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Johnny Trigger 1.11.5 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.

Johnny Trigger 1.11.5 karakter hile apk : oyuna içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, johnny trigger 1.11.5 altın hile, johnny trigger 1.11.5 apk hile, johnny trigger 1.11.5 hack apk, johnny trigger 1.11.5 hile apk, johnny trigger 1.11.5 mod apk, johnny trigger 1.11.5 para hile, johnny trigger 1.11.5 silah hile, johnny trigger apk hile, johnny trigger hack, johnny trigger hack apk, johnny trigger hile apk, johnny trigger karakter hile, johnny trigger mod apk, johnny trigger silah[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]

hile


Download Johnny Trigger v1.11.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like