Juicy Realm v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 353 ratings )
Price: $0
Download

Juicy Realm v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Juicy Realm v3.0.7 FULL APK, macera, RPG ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını XD Network firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz fantastik evren içinde yaratıklara karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Farklı silahlar, özel yetenekleriniz, düşmanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Juicy Realm v3.0.7 sürümünde oyun içi performans artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Tehlikeli bitki ordusuna karşı amansız bir mücadele parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Juicy Realm Play Store’da 23.99TL’dir.

Kurulumu

Juicy Realm v3.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “net.spacecan.juicyrealm.android” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Juicy Realm v3.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, juicy realm 3.0.7 android, juicy realm 3.0.7 apk, juicy realm 3.0.7 full apk, juicy realm 3.0.7 mobile, juicy realm android, juicy realm android indir, juicy realm apk, juicy realm apk indir, juicy realm full apk, juicy realm mobile, juicy realm mobile apk, juicy realm telefon için


Download Juicy Realm v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like