Jurassic Survival v1.0.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 91 ratings )
Price: $0
Download

Jurassic Survival v1.0.5 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma temalı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Mishka Production stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde dinozorlara karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Jurassic Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, ihtiyaçsız craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölgenizi rahatça kurup dinozorları etkisiz hale getirebilirsiniz. Geniş oyun evreni, güçlü dinozorların saldırıları, kullanılabilir onlarca silah, yan ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Jurassic Survival v1.0.5 sürümünde Megalosaurus, Baryonyx dinozorları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Jurassic Survival Play Store’da 38.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Jurassic Survival v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jurassic Survival 1.0.5 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz, daima artar.

Jurassic Survival 1.0.5 craft hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi craft yapabilirsiniz, materyal yeterliliği önemli değildir.

Jurassic Survival 1.0.5 eşya çoğaltma hile apk : oyun içinde herhangi bir eşyayı seçip split butona basarsanız kopyalanır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

103 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, jurassic survival 1.0.5 altın hile, jurassic survival 1.0.5 android hile, jurassic survival 1.0.5 apk hile, jurassic survival 1.0.5 gold hack, jurassic survival 1.0.5 hack apk, jurassic survival 1.0.5 hile apk, jurassic survival 1.0.5 mod apk, jurassic survival 1.0.5 money hack, jurassic survival 1.0.5 para hile, jurassic survival android hile, jurassic survival apk, jurassic survival apk hile, jurassic survival apk mod, jurassic survival hack, jurassic survival hack apk, jurassic survival hile apk, jurassic survival mod apk, jurassic survival para hile


Download Jurassic Survival v1.0.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like