Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 575 ratings )
Price: $0
Download

Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Jurassic Survival v2.7.0 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma, açık dünya ve macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Mishka Production firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız vahşi doğa içinde dinozorlara karşı mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı kurmaktır. Jurassic Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, ihtiyaçsız craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, bölgenizi rahatça kurup dinozorları etkisiz hale getirebilirsiniz. Onlarca eşya, saldırgan dinozorlar, farkı bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Jurassic Survival v2.7.0 sürümünde oyunun 5.sezonu için etkinlikler ve yeni bölgeler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Jurassic Survival Play Store’da 220.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Jurassic Survival 2.7.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Jurassic Survival 2.7.0 craft hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi craft yapabilirsiniz, materyal yeterliliği önemli değildir.

Jurassic Survival 2.7.0 eşya çoğaltma hile apk : oyun içinde herhangi bir eşyayı seçip split butona basarsanız kopyalanır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, jurassic survival 2.7.0 altın hile, jurassic survival 2.7.0 android hile, jurassic survival 2.7.0 apk hile, jurassic survival 2.7.0 gold hack, jurassic survival 2.7.0 hack apk, jurassic survival 2.7.0 hile apk, jurassic survival 2.7.0 mod apk, jurassic survival 2.7.0 money hack, jurassic survival 2.7.0 para hile, jurassic survival android hile, jurassic survival apk, jurassic survival apk hile, jurassic survival apk mod, jurassic survival hack, jurassic survival hack apk, jurassic survival hile apk, jurassic survival mod apk, jurassic survival para hile


Download Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like