Kart Heroes v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 953 ratings )
Price: $0
Download

Kart Heroes v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Kart Heroes v1.0 PARA HİLELİ APK, araba yarış oyunlarını seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Koukoi Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle yarışmak ve bitiş çizgisine onlardan önce varmaktır. Kart Heroes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabalara sahip olabilirsiniz. Zorlu yarış pistleri, hızlı rakipler, özel arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kart Heroes Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

 

Kurulumu

Kart Heroes v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kart Heroes 1.0 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Kart Heroes 1.0 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, kart heroes 1.0 altın hile, kart heroes 1.0 apk hile, kart heroes 1.0 elmas hile, kart heroes 1.0 hack apk, kart heroes 1.0 hile apk, kart heroes 1.0 mod apk, kart heroes 1.0 para hile, kart heroes altın hile, kart heroes elmas hile, kart heroes hack, kart heroes hack apk, kart heroes hile apk, kart heroes mod apk, kart heroes para hile


Download Kart Heroes v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like