Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 202 ratings )
Price: $0
Download

Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sürekli olarak adını gördüğüm biz erkeklerden çok bayan arkadaşlarımıza hitap eden türden bir oyundur. Yapımcılığını GLU stüdyosunun üstlendiği oyunumuzda amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile şöhret olma yolunda ilerlemektir. Kim Kardashian: Hollywood içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli ve sınırsız xp hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede karakterinizi en iyi şekilde giydirebilir, modanın bir ikonu olabilirsiniz. Başta Kim Kardashian olmak üzere bir çok dünya yıldızı ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Kim Kardashian: Hollywood Play Store’da 635.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.stardomkim” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kim Kardashian: Hollywood para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Kim Kardashian: Hollywood yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, kim kardashian hollywood 3.1.0 android hile, kim kardashian hollywood 3.1.0 hack apk, kim kardashian hollywood 3.1.0 hile apk, kim kardashian hollywood 3.1.0 mod apk, kim kardashian hollywood 3.1.0 para hile apk, kim kardashian hollywood 3.1.0 yıldız hile apk, kim kardashian hollywood android hile, kim kardashian hollywood hack apk, kim kardashian hollywood hile apk, kim kardashian hollywood mod apk, kim kardashian hollywood mod apk indir, kim kardashian hollywood para hile, kim kardashian hollywood para hile apk, kim kardashian hollywood yıldız hile apk


Download Kim Kardashian: Hollywood v3.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like