King of Steering v3.5.55 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 13 views
( 880 ratings )
Price: $0
Download

King of Steering v3.5.55 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

King of Steering v3.5.55 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını UMX Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter-araba ile bulunduğunuz yollarda sürüşler yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. King of Steering içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz aracı seçip rahatça özelleştirebilirsiniz. Onlarca araba, dünyanın dört bir yanından oyuncular, kıyasıya drift ve dahası sizleri bekliyor. King of Steering v3.5.55 sürümünde yeni arabalar, oyun modu eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. King of Steering Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

King of Steering v3.5.55 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

King of Steering 3.5.55 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

King of Steering 3.5.55 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, king of steering 2 mod apk, king of steering 3.5.55 altın hile, king of steering 3.5.55 araba hile, king of steering 3.5.55 gold hack, king of steering 3.5.55 hack apk, king of steering 3.5.55 hile apk, king of steering 3.5.55 mod apk, king of steering 3.5.55 money hack, king of steering 3.5.55 para hile, king of steering altın hile, king of steering android hile, king of steering apk hile, king of steering apk mod, king of steering araba hile, king of steering car hack, king of steering gold hack, king of steering hack, king of steering hack apk, king of steering hile apk, king of steering mod apk, king of steering money hack, king of steering para hile


Download King of Steering v3.5.55 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like