Kingdom New Lands v1.2.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 889 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom New Lands v1.2.8 FULL APK, uzun soluklu yönetim ve piksel oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği bilgisayar ve Android platformunda fazlasıyla popüler olan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız prens veya prenses karakteri ile kötü durumda olan köylülere yardım etmek, kendi krallığınızı inşa edip kötülüğe karşı savaşmaktır. Kendi bölgenizi kurup, insanlarınızın sayısını artırdıkça daha zorlu görevler, farklı yapılar, yeni bölgeler ve dahası sizleri bekliyor olacak… Peşinizden gelen ve krallığınızı işgal etmeye çalışan yaratıklara karşı daima savunmada olmanız gerekiyor, aksi halde tüm birikiminiz çalınabilir. Kingdom New Lands STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kingdom New Lands v1.2.8 sürümünde keşfedilecek yeni bölgeler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom New Lands Play Store’da 40.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Kingdom New Lands v1.2.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BİLGİLENDİRME :  oyuna hile yapınca sorun oluyor bu yüzden FULL APK olarak sunuyorum ayrıca yüksek Android sürüm gereksinimini düşürdüm, Android 4.0 ve üstü sorunsuz çalışmaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 104 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlar, Macera Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, apk oyun, kingdom new lands 1.2.8 android, kingdom new lands 1.2.8 apk, kingdom new lands 1.2.8 apk download, kingdom new lands 1.2.8 apk indir, kingdom new lands 1.2.8 full apk, kingdom new lands 1.2.8 full sürüm, kingdom new lands 1.2.8 mobile apk, kingdom new lands android, kingdom new lands android için, kingdom new lands apk, kingdom new lands apk download, kingdom new lands apk indir, kingdom new lands full apk, kingdom new lands full sürüm, kingdom new lands mobile, kingdom new lands mobile apk, kingdom new lands telefon için


Download Kingdom New Lands v1.2.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like