Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 218 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK, strateji, yönetim ve krallık kurma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz topraklarda krallığınızı kurmak, yönetmek, yaratıklara karşı savaşmak ve halkınızı mutlu etmektir. İnşa edilmesi gereken onlarca yapı, farklı el aletleri – silahlar kullanabilen insanlar, keşfedilecek bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom New Lands v1.3.3 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmış olup, oynanabilirlik artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Minik bir köyden koca bir krallığa dönüşmek parmaklarınızın ucundadır. Kingdom New Lands Play Store’da 39.99TL’dir.

KURULUMU

Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, apk oyun, kingdom new lands 1.3.3 android, kingdom new lands 1.3.3 apk, kingdom new lands 1.3.3 apk download, kingdom new lands 1.3.3 apk indir, kingdom new lands 1.3.3 full apk, kingdom new lands 1.3.3 full sürüm, kingdom new lands 1.3.3 mobile apk, kingdom new lands android, kingdom new lands android için, kingdom new lands apk, kingdom new lands apk download, kingdom new lands apk indir, kingdom new lands full apk, kingdom new lands full sürüm, kingdom new lands mobile, kingdom new lands mobile apk, kingdom new lands telefon için


Download Kingdom New Lands v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like