Kingdom Rush v2.6.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 564 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom Rush v2.6.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Kingdom Rush v2.6.1 ELMAS HİLELİ APK, strateji ve savunma konulu oyunları seviyorsanız günün ikinci konusu olarak sunacağım yapımcılığını Ironhide Game stüdyosunun üstlendiği Kingdom Rush tamda size göredir. Amacınız sahip olduğunuz bölgeyi düşman saldırılarına karşı korumaktır… Kingdom Rush içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli ve tüm kahramanlar açık şekilde sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz ögeyi satın alabilir, istediğiniz kahramanı seçerek düşmanlara karşı yenilmez olabilirsiniz. Klasik defans oyunlarından ne bekliyorsanız fazlasıyla karşılayacağına eminim… 50’den fazla düşman türü, 18 savunma kulesi, 9 güçlü kahraman ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom Rush Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Kingdom Rush v2.6.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.kingdomrush” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Rush v2.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Rush 2.6.1 elmas hile apk : oyuna girdiğinizde elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunu hileli olarak oynayabilmek için kayıtlı olan profillerden devam etmek zorundasınız. Yeni profil oluşturursanız hileli olmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunkingdom rush 2.6.1 altın hile apk, kingdom rush 2.6.1 elmas hile apk, kingdom rush 2.6.1 hack apk, kingdom rush 2.6.1 hero hack, kingdom rush 2.6.1 mod apk, kingdom rush 2.6.1 para hile apk, kingdom rush android apk, kingdom rush android hack, kingdom rush android hile, kingdom rush elmas hile apk, kingdom rush hack apk, kingdom rush hero hile, kingdom rush hile apk, kingdom rush mod apk download, kingdom rush mod apk indir, kingdom rush para hile apk


Download Kingdom Rush v2.6.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like