Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 675 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 PARA HİLELİ APK, strateji, savunma ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ironhide Game firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savunma kuleleri ve kahramanlar ile bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. Kingdom Rush Vengeance içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan tüm kahramanların kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri seçip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 sürümünde Dark Lord Vez’nan ve King Polyx ile suyun altında geçen savaşlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Kingdom Rush Vengeance Play Store’da 30.99TL’dir.

Kurulumu

Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ironhidegames.android.kingdomrush4” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Rush Vengeance 1.6.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Kingdom Rush Vengeance 1.6.3 kahraman hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, kingdom rush vengeance, kingdom rush vengeance 1.6.3 android hile, kingdom rush vengeance 1.6.3 apk hile, kingdom rush vengeance 1.6.3 apk mod, kingdom rush vengeance 1.6.3 elmas hile, kingdom rush vengeance 1.6.3 gem hack, kingdom rush vengeance 1.6.3 hack apk, kingdom rush vengeance 1.6.3 hile apk, kingdom rush vengeance 1.6.3 mod apk, kingdom rush vengeance 1.6.3 money hack, kingdom rush vengeance 1.6.3 para hile, kingdom rush vengeance android, kingdom rush vengeance android indir, kingdom rush vengeance apk, kingdom rush vengeance apk indir, kingdom rush vengeance full apk, kingdom rush vengeance hack, kingdom rush vengeance hile, kingdom rush vengeance hile apk, kingdom rush vengeance mod apk, kingdom rush vengeance para hile


Download Kingdom Rush Vengeance v1.6.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like