Kingdom Two Crowns v1.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 937 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom Two Crowns v1.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Kingdom Two Crowns v1.1.2 FULL APK, strateji, yönetim ve piksel türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Raw Fury firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kral ile bulunduğunuz ıssız bir bölgede kendi yönetiminizi kurmak, halkınızla ilgilenmek ve düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. İnşa etmeniz gereken yapılar, at sırtından geçen bir macera, yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Two Crowns v1.1.2 sürümünde herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Farklı ada ortamları, altının peşinden ayrılmayan canavarlar, karanlık ortamlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kingdom Two Crowns Play Store’da 72.99TL’dir.

Kurulumu

Kingdom Two Crowns v1.1.2 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rawfury.kingdom2crowns” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Two Crowns v1.1.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, kingdom two crowns 1.1.2 android, kingdom two crowns 1.1.2 apk, kingdom two crowns 1.1.2 full apk, kingdom two crowns android, kingdom two crowns android apk, kingdom two crowns android game, kingdom two crowns android için, kingdom two crowns apk, kingdom two crowns full apk, kingdom two crowns mobile, kingdom two crowns telefon için


Download Kingdom Two Crowns v1.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like