Kingdom Two Crowns v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 109 ratings )
Price: $0
Download

Kingdom Two Crowns v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Kingdom Two Crowns v1.1.6 PARA HİLELİ APK, strateji, krallık kurma ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Raw Fury stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman kral ile boş topraklar üstünde yerleşim yerini kurmak, ufak bir köyden krallığa kadar uzanan macerada yaratıklara karşı mücadele etmektir. Kingdom Two Crowns içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede inşaat işlerini kolayca bitirebilir, düşman baskınlarına karşı her zaman hazır olabilirsiniz. Yapılacak onlarca inşaat, karanlık canavarlar, binek olarak kullanacağınız büyülü hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Two Crowns v1.1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kingdom Two Crowns Play Store’da 72.99TL’dir.

Kurulumu

Kingdom Two Crowns v1.1.6 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rawfury.kingdom2crowns” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Two Crowns v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Two Crowns 1.1.6 para hile apk : oyun içinde paranız yetmese bile inşa etme ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz.

Kingdom Two Crowns 1.1.6 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız yetmese bile inşa etme ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, kingdom two crowns 1.1.6 altın hile, kingdom two crowns 1.1.6 android, kingdom two crowns 1.1.6 apk, kingdom two crowns 1.1.6 elmas hile, kingdom two crowns 1.1.6 full apk, kingdom two crowns 1.1.6 mod apk, kingdom two crowns 1.1.6 para hile, kingdom two crowns android, kingdom two crowns android apk, kingdom two crowns android game, kingdom two crowns android için, kingdom two crowns apk, kingdom two crowns apk hile, kingdom two crowns full apk, kingdom two crowns hack apk, kingdom two crowns hile apk, kingdom two crowns mobile, kingdom two crowns mod apk, kingdom two crowns para hile, kingdom two crowns telefon için


Download Kingdom Two Crowns v1.1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like