Knight IO v1.32 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 878 ratings )
Price: $0
Download

Knight IO v1.32 KARAKTER HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve IO tarzını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Super Happy Fun Time stüdyosunun üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz alan içinde rakiplerinizle mücadele ederek birinci olmaya çalışmaktır. Knight IO içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm kahramanların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel askerler ile takımınızı zafere ulaştırabilirsiniz. Kalkan, silah, özel büyüler ve dahası sizleri bekliyor. Knight IO v1.32 sürümünde yeni şövalye eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Knight IO Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Knight IO v1.32 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Knight IO 1.32 karakter hile apk : oyun içindeki tüm kahramanların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, knight io 1.32 apk hile, knight io 1.32 apk mod, knight io 1.32 full apk, knight io 1.32 hack apk, knight io 1.32 hile apk, knight io 1.32 karakter hile, knight io 1.32 mod apk, knight io 1.32 unlock apk, knight io android hack, knight io android hile, knight io android mod, knight io apk hack, knight io apk hile, knight io apk mod, knight io full apk, knight io hack apk, knight io hile apk, knight io karakter hile, knight io mod, knight io unlock apk


Download Knight IO v1.32 MOD APK – KARAKTER HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like