Krafteers Tomb Defenders v1.11 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 476 ratings )
Price: $0
Download

Krafteers Tomb Defenders v1.11 FULL APK

Krafteers Tomb Defenders v1.11 FULL APK, aksiyon, macera ve hayatta kalma tarzındaki oyunları seviyorsanız yapımcılığını MadSkill stüdyosunun üstlendiği mobil platformun eski oyunlardan sayılan Krafteers – Tomb Defenders kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile mahsur kaldığınız adada yaşam mücadelesi vermektir. Materyaller toplayıp zanaat yapabilir, aynı ağ üzerinden LAN olarak arkadaşlarınız ile oynayabilir, gizemli tehditlere karşı savunma bölgeleri kurabilirsiniz… Oyunumuz normal şartlarda ücretsiz olarak kullanıcısına sunulsa da tam sürüm değildi bu yüzden FULL APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar hiç bir kısıtlamaya takılmadan dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Krafteers Tomb Defenders Play Store’da 35.700’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Krafteers Tomb Defenders v1.11 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Krafteers Tomb Defenders 1.11 premium apk : oyuna giriş yaptığınızda full sürümüdür.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, krafteers 1.11 android full, krafteers 1.11 android premium, krafteers 1.11 apk download, krafteers 1.11 apk full, krafteers 1.11 apk indir, krafteers 1.11 apk premium, krafteers 1.11 full apk, krafteers 1.11 premium apk, krafteers full apk, krafteers premium, krafteers premium apk, krafteers premium apk download, krafteers premium apk indir, krafteers premium full apk, krafteers tomb defenders 1.11 android apk, krafteers tomb defenders 1.11 apk, krafteers tomb defenders 1.11 apk download, krafteers tomb defenders 1.11 full apk, krafteers tomb defenders 1.11 full apk indir, krafteers tomb defenders 1.11 premium apk, krafteers tomb defenders premium apk, krafteers tomb defenders tam sürüm apk


Download Krafteers Tomb Defenders v1.11 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like