Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 402 ratings )
Price: $0
Download

Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 MEGA HİLELİ APK, seçim üzerine kurulu ve hikaye tabanlı oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Cornago Stefano üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz eski tarihlerdeki mistik dünya içinde seçimler yaparak olay örgüsünü kurmak ve kararlar vermektir. Lapse 2: Before Zero içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm yetenekleri sınırsız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, seçimlerinizi yaparken daha rahat davranabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, şekillendirdiğiniz bir hikaye, gizemli bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Lapse 2 Sıfırdan Önce Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerinize bakmanız yeterlidir. (üst kısımdaki artıp-azalan özellik sembollerine dokunmanız yeterlidir)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lapse 2 1.0.0 hack apk, lapse 2 1.0.0 hile apk, lapse 2 1.0.0 mod apk, lapse 2 1.0.0 para hile, lapse 2 1.0.0 premium apk, lapse 2 android hile, lapse 2 apk hile, lapse 2 apk mod, lapse 2 before zero apk, lapse 2 hack apk, lapse 2 hile, lapse 2 hile apk, lapse 2 mod apk, lapse 2 money hack, lapse 2 para hile, lapse 2 premium hile, lapse 2 sıfırdan önce hile apk


Download Lapse 2 Sıfırdan Önce v1.0.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like