Laptop Tycoon v1.0.10 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 340 ratings )
Price: $0
Download

Laptop Tycoon v1.0.10 MOD APK – MEGA HİLELİ

Laptop Tycoon v1.0.10 PARA HİLELİ APK, teknoloji, işletme ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Roastery Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilinen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakter ile başında bulunduğunuz şirkette laptoplar tasarlamak, üretmek ve satışından kar elde etmektir. Laptop Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, şirketiniz için tüm geliştirmeleri yapabilirsiniz. Çalışanlarınız, bilgisayarlar için detaylı konfigürasyon sistemi, ofisiniz ve dahası sizleri bekliyor. Laptop Tycoon v1.0.10 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Laptop Tycoon Play Store’da pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

Hile hakkında : oyuna giriş yaptığınızda “OYUNA DEVAM ET” seçeneği ile devam edin, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

Kurulumu

Laptop Tycoon 1.0.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Laptop Tycoon 1.0.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Laptop Tycoon 1.0.10 para hile apk : oyuna giriş yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

Laptop Tycoon 1.0.10 ekran hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan laptop ekranlarının kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 119 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, laptop tycoon 1.0.10 altın hile, laptop tycoon 1.0.10 apk hile, laptop tycoon 1.0.10 apk mod, laptop tycoon 1.0.10 hack apk, laptop tycoon 1.0.10 mod apk, laptop tycoon 1.0.10 para hile, laptop tycoon altın hile, laptop tycoon android, laptop tycoon apk, laptop tycoon apk hile, laptop tycoon hack apk, laptop tycoon hile apk, laptop tycoon mod apk, laptop tycoon para hile, laptop tycoon yetenek puanı hile


Download Laptop Tycoon v1.0.10 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like