Last Battleground Survival v1.0.8 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 438 ratings )
Price: $0
Download

Last Battleground Survival v1.0.8 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü ELEX firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde hem hayatta kalmaya çalışmak hemde düşmanlarınızla mücadele etmektir. Last Battleground Survival şuan için ülkemiz Türkiye için sunulmadığından direk indirebilir FULL APK olarak sunuyorum bu sayede birçok oyuncudan evvel giriş yapabilir, mobil PlayerUnknown’s Battlegrounds keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen silahlı mücadeleler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Last Battleground Survival v1.0.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Battleground Survival Play Store’da henüz Türkiye için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Last Battleground Survival v1.0.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, last battleground survival 1.0.8 android, last battleground survival 1.0.8 apk, last battleground survival 1.0.8 apk download, last battleground survival 1.0.8 apk indir, last battleground survival 1.0.8 full apk, last battleground survival 1.0.8 mobile, last battleground survival android, last battleground survival android indir, last battleground survival apk, last battleground survival apk download, last battleground survival apk indir, last battleground survival full apk, last battleground survival mobile apk, pubg android, pubg apk


Download Last Battleground Survival v1.0.8 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like