Last Battleground Survival v1.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 714 ratings )
Price: $0
Download

Last Battleground Survival v1.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Last Battleground Survival v1.7.0 HIZLI KOŞMA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma temalı oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Elex firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz ada içinde hem hayatta kalmaya çalışmak hemde düşmanlarınızla mücadele etmektir. Last Battleground Survival içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani hızlı koşma hileli, ateş ederken geri tepmeme hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, kolayca galip gelebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, kullanabileceğiniz onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Last Battleground Survival v1.7.0 sürümünde mech yani robot moduyla ilgili düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Battleground Survival Play Store’da 320.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Last Battleground Survival v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Battleground Survival 1.7.0 hızlı koşma hile apk : oyun içinde eğilme butonuna basıp yürürseniz çok hızlı ilerlersiniz.

Last Battleground Survival 1.7.0 sekmeme hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, mermileriniz sekmez, tek bir noktaya gider.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, last battleground survival 1.7.0 android hile, last battleground survival 1.7.0 apk hile, last battleground survival 1.7.0 apk mod, last battleground survival 1.7.0 hack apk, last battleground survival 1.7.0 hile apk, last battleground survival 1.7.0 hız hile, last battleground survival 1.7.0 mod apk, last battleground survival 1.7.0 sekmeme hile, last battleground survival hack, last battleground survival hack apk, last battleground survival hile apk, last battleground survival hız hile, last battleground survival mermi hile, last battleground survival mod apk, last battleground survival sekmeme hile


Download Last Battleground Survival v1.7.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like