Last Survive Chicken Dinner v1.5 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 652 ratings )
Price: $0
Download

Last Survive Chicken Dinner v1.5 FULL APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma oyunlarını seven hocalarımın denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Distribution Star stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan PUBG benzeri oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bina içinde rakiplerinizle mücadele etmek, yukarı katlara çıkmak, değerli ekipmanları bulmak ve birinci olmaya çalışmaktır. Last Survive Chicken Dinner henüz ülkemiz Türkiye için sunulmadığından FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede oyunu birçok kişiden önce deneyebilir, bitmek bilmeyen mücadelenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, kullanabilir farklı silahlar, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Last Survive Chicken Dinner v1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Survive Chicken Dinner Play Store’dan henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Last Survive Chicken Dinner v1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 101 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, last survive apk, last survive chicken dinner 1.5 android download, last survive chicken dinner 1.5 android indir, last survive chicken dinner 1.5 apk, last survive chicken dinner 1.5 apk download, last survive chicken dinner 1.5 apk indir, last survive chicken dinner 1.5 full apk, last survive chicken dinner 1.5 mobile apk, last survive chicken dinner android, last survive chicken dinner android indir, last survive chicken dinner apk, last survive chicken dinner apk download, last survive chicken dinner apk full, last survive chicken dinner apk indir, last survive chicken dinner full apk


Download Last Survive Chicken Dinner v1.5 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like