Lawgivers Premium v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 348 ratings )
Price: $0
Download

Lawgivers Premium v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Lawgivers Premium v1.8.1 PARA HİLELİ APK, strateji, yönetim ve politik oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Damian Bernardi üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız siyasi parti ile bulunduğunuz mecliste çeşitli kararlar almak, oylamak ve koltuk sayınızı artırıp tüm yönetime sahip olmaktır. Lawgivers Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir engele takılmadan aralıksız oynayabilirsiniz. Devlet adamları, muhalefet partileri, çekişmeli oylamalar ve dahası sizleri bekliyor. Lawgivers Premium v1.8.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Laws of Civilization Premium Play store’da 32.99TL’dir. Ülkeler arasında TÜRKİYE ve TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Lawgivers Premium v1.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Lawgivers Premium 1.8.1 para hile apk : oyunda paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, lawgivers apk, lawgivers full apk, lawgivers premium 1.8.1 apk, lawgivers premium 1.8.1 apk indir, lawgivers premium 1.8.1 full apk, lawgivers premium 1.8.1 hack apk, lawgivers premium 1.8.1 hile apk, lawgivers premium 1.8.1 mod apk, lawgivers premium altın hile, lawgivers premium android, lawgivers premium apk, lawgivers premium apk hile, lawgivers premium apk mod, lawgivers premium full apk, lawgivers premium hack apk, lawgivers premium hile apk, lawgivers premium mod apk, lawgivers premium para hile


Download Lawgivers Premium v1.8.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like