Laws of Civilization Premium v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 806 ratings )
Price: $0
Download

Laws of Civilization Premium v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Laws of Civilization Premium v1.2.0 PARA HİLELİ APK, siyaset, politika ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Damian Bernardi üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız siyasi parti ile bulunduğunuz meclis içinde rakip partilere karşı mücadele etmek, ülkeniz için kararlar vermek ve vatandaşlarınız için en iyisini yapmaktır. Laws of Civilization Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir engele takılmadan aralıksız oynayabilirsiniz. Vermeniz gereken kararlar, seçim vaatleri, koltuk sayınız ve dahası sizleri bekliyor. Laws of Civilization Premium v1.2.0 sürümünde yeni ülkeler eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. TÜRKİYE ve TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Laws of Civilization Premium Play store’da 26.99TL’dir.

 

Kurulumu

Laws of Civilization Premium v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Laws of Civilization Premium 1.2.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, laws of civilization android hile, laws of civilization apk hile, laws of civilization apk mod, laws of civilization full apk, laws of civilization hack apk, laws of civilization mod apk, laws of civilization money hack, laws of civilization premium 1.2.0 altın hile, laws of civilization premium 1.2.0 android, laws of civilization premium 1.2.0 apk, laws of civilization premium 1.2.0 apk download, laws of civilization premium 1.2.0 full apk, laws of civilization premium 1.2.0 hack apk, laws of civilization premium 1.2.0 indir, laws of civilization premium 1.2.0 mod apk, laws of civilization premium 1.2.0 money hack, laws of civilization premium 1.2.0 para hile, laws of civilization premium android hile, laws of civilization premium apk, laws of civilization premium apk hile, laws of civilization premium apk mod, laws of civilization premium full apk, laws of civilization premium hack, laws of civilization premium hack apk, laws of civilization premium hile apk, laws of civilization premium mod apk, laws of civilization premium money hack, laws of civilization premium para hile


Download Laws of Civilization Premium v1.2.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like