Legendary Heroes v2.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 564 ratings )
Price: $0
Download

Legendary Heroes v2.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Legendary Heroes v2.0.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve RPG tarzını sevenlere önerebileceğim sürükleyicilik ve oynanış bakımından oldukça nadir rastlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz karakterler ile düşman bölgesini basıp ana kuleyi yok etmektir. Legendary Heroes içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz kahramanı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm ögelere sahip olabilirsiniz. Özellikle MOBA türünü sevenlerin kesinlikle denemesi gerekiyor… Farklı özelliklere sahip onlarca karakter, yıkılması güç savaş kuleleri ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Legendary Heroes Play Store’da 68.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Legendary Heroes v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Legendary Heroes v2.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Legendary Heroes v2.0.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

17 Temmuz 2015 73 Yorum Android Oyunlegendary heroes 2.0.1 android hile, legendary heroes 2.0.1 elmas hile apk, legendary heroes 2.0.1 hack apk, legendary heroes 2.0.1 hile apk, legendary heroes 2.0.1 mod apk indir, legendary heroes 2.0.1 para hile apk, legendary heroes altın hile, legendary heroes android hack, legendary heroes android hile, legendary heroes apk hack, legendary heroes apk hile, legendary heroes elmas hile apk, legendary heroes hack apk, legendary heroes hile apk, legendary heroes mod apk, legendary heroes mod apk download, legendary heroes mod apk indir, legendary heroes mod hile, legendary heroes para hile, legendary heroes para hile apk17,813


Download Legendary Heroes v2.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like